Витяжка Hansa похила, скло+метал, 60см, 280м.куб/год., чорний метал — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OKC624SH_PR1
8 385 ₴
7 546 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вугільний фільтр
Якісне та ефективне відведення повітря за допомогою вбудованих вугільних фільтрів. (*вугільний фільтр не входить до комплекту).
Тип освітлення галогенове освітлення
Наші витяжки оснащені галогеновим освітленням. У всіх моделях увімкнути освітлення можна навіть при вимкненому вентиляторі. Оцініть ефективність зручного освітлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Уровень шума | 63 дБ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Oснащення | Підсвітка |
| Висота (макс.) | 133 см |
| Висота (мін.) | 96 см |
| Глубина | 35 см |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Жироуловлюючий фільтр | є |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Класс энергопотребления | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації жирів | E |
| Цвет | Черный |
| Максимальная производительность | 280 м³/год л/ч |
| Напряжение | 230 В В |
| Освещение | світлодіодне |
| Режим повітроочищення | відведення повітря; рециркуляція |
| Річне споживання електроенергії | 60.2 кВтгод |
| Тип вытяжки | похила |
| Давление | 221 Па |
| Фильтр | вугільний; жировий |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 546 ₴









