Комутатор TP-LINK SG6428X 24xGE, 4xSFP+, Керований L3 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_SG6428X_PR1
99 449 ₴
89 504 ₴
Високошвидкісне підключення та потужне стекування
24× гігабітні порти RJ45 і 4× слоти SFP+ по 10 Гбіт/с забезпечують комутаційну здатність до 128 Гбіт/с на одиницю. До 8 одиниць фізичного стекування розширює можливості мережевої структури завдяки вбудованому резервуванню та продуктивності.
Широкі можливості рівня 3
Поставляється з великою кількістю протоколів маршрутизації рівня 3, які підтримують масштабовану мережу. Підтримуються статична маршрутизація, RIP, OSPF, ECMP, VRRP, DHCP-сервер і DHCP Relay. Протокол багатоадресної маршрутизації PIM-DM та PIM-SM гарантує ефективну маршрутизацію для багатоадресних груп.
Висока доступність
Внутрішні фіксовані резервні джерела живлення та VRRP роблять його ідеальним вибором для надійної мережевої архітектури. ERPS підтримує швидкий захист і відновлення в кільцевій топології.
Розширені функції безпеки
Захистіться від цілого ряду мережевих загроз за допомогою підтримки ACL (IPv4 і IPv6), динамічної перевірки ARP, IEEE 802.1X, MAB, Port Security і Secure Shell.
Omada SDN
Інтеграція в систему Omada забезпечує централізоване хмарне управління та низку функцій керування, таких як Zero-Touch Provisioning (ZTP).* Платформа Omada Software Defined Networking (SDN) об'єднує мережеві пристрої, включаючи точки доступу, комутатори та маршрутизатори, забезпечуючи 100% централізоване хмарне управління – і все це керується з єдиного інтерфейсу.
Окрім можливості централізованого керування через Інтернет або додаток Omada, SG6428X також легко керувати за допомогою інтуїтивно зрозумілого веб-інтерфейсу користувача (GUI) або стандартного інтерфейсу командного рядка (CLI). Для обох методів керування трафік захищений за допомогою шифрування SSL або SSH. Підтримка SNMP (v1/v2c/v3) та RMON дозволяють опитувати комутатор для отримання цінної інформації про стан та надсилати пастки для аномальних подій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9 Кб |
| VLAN | 802.1q VLAN Tagging; 802.1Q; RSPAN; MAC VLAN; Протокол VLAN; VLAN VPN (QinQ); Голосовий VLAN; Приватна VLAN; Multicast VLAN; VPN |
| Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Габариты (мм) | 44 x 440 x 380 |
| Комплект поставки | гумові ніжки; Кабель живлення; Консольний кабель; Комутатор; Комплект для монтажу в стійку; Посібник зі встановлення |
| Комутаційна матриця | 128 Гбіт/с |
| Количество вентиляторов | 4 шт |
| Количество портов | 28 |
| Максимальная потребляемая мощность | 28.4 Вт |
| Особенности | Link Aggregation |
| Охлаждение | активне |
| Порти | 24 x 10/100/1000 роз'єм RJ45; 1 консольний порт RJ45; 4 x SFP+; USB 2.0; 1 консольний порт USB Type-C; 1 порт керування RJ45 |
| Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Рабочая температура | від -5 до 50 °C; від 0 до 45º C; від -5 °C до +40 °C |
| Розмір буфера | 3 МБ |
| Рівень комутатора | 3 рівень |
| Стекування | пропускна здатність інтерфейсу стекування: 80 Гбіт/с |
| Таблиця MAC-адрес | 32 k |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Тепловыделение | 96.91 BTU/год |
| Тип | Комутатор |
| Тип коммутатора | керований |
| Швидкість передачі пакетів | 95.2 млн.пакет./сек |
- Цена: 89 504 ₴









