
Комплект фільтрів Karcher для очищувача повітря AF 50 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2.863-078.0_PR1
5 086 ₴
4 577 ₴
Комплект фільтрів Karcher H13 з високою часткою активованого вугілля і антибактеріальним покриттям надійно очищає повітря від шкідливих домішок, що містяться в ньому. Ефективність фільтрації становить 99,95% для частинок діаметром 0,3 мкм. Фільтри затримують пил (в т. ч. тонкий), аерозольні частинки та мікроорганізми, включаючи віруси. Крім того, антибактеріальне покриття матеріалу фільтра знищує мікроорганізми, а шар активованого вугілля усуває запахи та затримує пари хімікатів, леткі органічні сполуки та інші шкідливі речовини.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Китай |
| Вид запчасти | Фильтр |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1340 г |
| Высота | 20.8 см мм |
| Длина | 42.1 см мм |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | фільтри H13 - 2шт |
| Особенности | ефективність фільтрації 99.95%; для зв'язування запахів та пари хімічних речовин; витрата повітря 520 м³/год |
| Назначение | для повітроочисника |
| Совместимость | Karcher AF 50 |
| Тип | Комплект |
| Ширина | 8 см мм |
- Цена: 4 577 ₴



