Універсальна скляна підставка для монітора DIGITUS DA-90358 дозволяє створити більш зручне та ергономічне робоче місце. Вона піднімає монітор до оптимального рівня очей, що зменшує навантаження на шию та спину, водночас звільняючи простір на робочому столі.
Платформа розміром 56 × 21 см виготовлена з загартованого скла, стійкого до навантаження до 20 кг. Висота підставки — 8 см. Завдяки силіконовим протиковзким накладкам на ніжках підставка залишається стійкою на будь-якій поверхні. Конструкція з алюмінієвими елементами додає сучасного вигляду, а також витримує більшість моніторів діагоналлю від 13" до 32" (33–81 см).
Підставка ідеально підходить для офісного або домашнього використання, дозволяє зручно зберігати під нею дрібні аксесуари або клавіатуру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Тип | Подставка |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 210 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1510 г |
| Высота | 80 мм мм |
| Дополнительно | максимальне навантаження: 20 кг |
| Комплектация | інструкція; підставка |
| Максимальний розмір екрану | 32 " |
| Материал конструкции | скло + алюміній + пластик |
- Цена: 747 ₴












