


Мийка кухонна Franke Maris, фраграніт, прямокутник, без крила, 553х433х200мм, чаша - 1.5, під стільницю, MRG 160, чорний матовий —
- Готово к отправке
- Код: ERC_125.0701.784_PR1
12 129 ₴
10 916 ₴
Мийка Franke Maris з великою та малою чашами без крила ефективно використовує простір і надає кухні сучасного мінімалістичного вигляду. Монтується під стільницю, що запобігає накопиченню бруду, змішувач та аксесуари встановлюються на стільниці. Автоматичний злив керується поворотом ручки без занурення рук у воду. Прихований перелив з декоративною кришкою утримує запахи та приховує забруднення.
Стандартна чаша легко вміщує великі сковорідки та каструлі. Конструкція необоротна, але можливий нестандартний монтаж. У комплекті — декоративна кришка вентиля, яка фільтрує великі частинки та зменшує бризки при роботі з подрібнювачем.
Виготовлена з Фраграніту (80% кварцу, 20% акрилової смоли), мийка стійка до подряпин, плям і витримує короткочасний вплив температур до 280 °C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 200 мм |
| З сифоном | Да |
| Зливний клапан | автоматичний |
| Колекція | Maris |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри малої чаші (ДхШхГ) | 400 х 150 х 150 |
| Розміри мийки | 553 х 433 х 200 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 400 х 340 х 200 мм |
| Тип монтажа | під стільницею |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 10 916 ₴



