Холодильна камера Snaige, 173x60х60, 350л, 1дв., A, ST, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_CC35DM-P600FD_PR1
30 888 ₴
27 799 ₴
Ідеальне рішення для додаткового зберігання
Просторий і зручний холодильник для зберігання Snaige забезпечує додатковий об’єм охолодженого зберігання для менш вимогливих професійних кухонь. Він також стане ідеальним другим холодильником удома для зберігання великої кількості різноманітних продуктів і напоїв. Цей холодильник може замінити підвал або комору — займає мінімум місця та легко встановлюється в гаражі або допоміжному приміщенні.
Рівномірне охолодження — надійне зберігання
Динамічна система охолодження забезпечує рівномірний розподіл холодного повітря у всій камері. Температура всередині регулюється в діапазоні від -2°C до +8°C. Це дозволяє зберігати широкий асортимент продуктів: картоплю, овочі, м’ясні делікатеси, сири, консерви, різноманітні напої. Розміщення продуктів буде зручним завдяки міцним регульованим дротяним полицям, кожна з яких витримує до 50 кг. Продукти можна зберігати просто в коробках або упаковках.
Чистота, порядок і надійність
Холодильник Snaige допомагає підтримувати порядок на кухні або в домі, зберігаючи продукти довше завдяки правильному температурному режиму. До того ж він легко обслуговується та чиститься, відповідає найвищим галузевим стандартам, забезпечує відмінну продуктивність та виняткову вигоду для багатьох користувачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Страна производитель | Литва |
| Общий объем | 350 л |
| Класс энергопотребления | D |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 53 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум | 1.7 А |
| Высота | 173 см мм |
| Відносна вологість довкілля | 55 % |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 173 x 60 x 60 |
| Глубина | 60 см |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Дополнительно | Автоматичне розморожування; Індикатор положення термостату; внутрішнє освітлення з вимикачем увімкнення/вимкнення; Автоматичне випаровування конденсату |
| Діапазон температури навколишнього середовища (мін/макс) | 16-30 |
| Зовнішня глибина при відкритих дверях | 1160 мм |
| Кліматичний клас холодильного пристрою | 4 |
| Цвет | Белый |
| Количество дверей | 1 двері |
| Количество полок в морозильной камере | 6 |
| Кількість секцій в морозильній камері | 6 |
| Напряжение | 220-230 В В |
| Приєднувальна потужність | 230 Вт |
| Розташування внутрішнього освітлення | у стелі |
| Система охлаждения | динамічна |
| Потребление электроэнергии | 2.014 кВт/24г |
| Температура камери охолодження | - 2...+ 8 °C |
| Тип | холодильник без морозильника |
| Тип вентилятора | тангенціальний |
| Тип освещения | Є |
| Функції / можливості | Електромеханічний термостат |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 60 см мм |
- Цена: 27 799 ₴









