Комплект Hansa (духовка електрична + емальована газова поверхня), чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCGS68326_PR1
18 127 ₴
16 314 ₴
- Передня ліва конфорка: діаметр 9.8 см, потужність 2.8 кВт.
- Передня права конфорка: діаметр 5.3 см, потужність 1 кВт.
- Задня ліва конфорка: діаметр 7.3 см, потужність 1.8 кВт.
- Задня права конфорка: діаметр 7.3 см, потужність 1.8 кВт.
Поворотна ручка автоматичного запалювання
Поворотна ручка запалювання – дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку і поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь запалає автоматично.
Розморожування
Ця спеціальна функція ідеально підходить для розморожування таких страв, як м’ясо, риба, хліб і печиво. Завжди у вашому розпорядженні.
Система дверцят Easy-cleaning
Завдяки новій конструкції дверці, з неї можна безпечно і просто вийняти скло без зняття всієї дверці. Використання двох засувок у верхній частині дверці дозволяє обійтися без застосування будь-яких інструментів, і це можна зробити самостійно. Тепер доглядати за чистотою духової шафи зовсім просто.
Клас енергоспоживання A
Amica піклується про навколишнє середовище, пропонуючи поряд з сучасними технологіями проекологічні рішення. Тому вся кухонна техніка, включаючи духові шафи і плити, відноситься до енергетичного класу A. Будучи найвищим енергетичним класом, клас A гарантує найнижчі рахунки за електроенергію.
Газ-контроль
Якщо вогонь випадково згаснув, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому, приготування завжди буде безпечним.
Перемикачі "Push–pull"
Тепер перемикачі прибираються всередину і їх можна повністю сховати в панелі управління. З такою особливістю ваша кухня буде виглядати сучасно і елегантно. Цей дизайн не тільки вишуканий і витончений, але також і функціональний – догляд стає простішим, ніж будь коли раніше.
Хромовані напрямні
Направляючі з нержавіючої сталі забезпечують надійне положення деко в духовій шафі і легкість його переміщення, коли необхідно щось на нього покласти або з нього прибрати. Напрявляючі можна знімати і мити в посудомийній машині.
Міцні чавунні решітки
Чавунні решітки більш довговічні і міцні, і їх легко підтримувати в чистоті, що гарантує просте і безпечне використання.
Чищення парою
Завдяки дуже гладкій структурі емальованого покриття, догляд здійснюється швидко, просто і ефективно. Досить налити 0,5 літра води на деко, поставити його в духову шафу, встановити температуру 50°C, режим на звичайнийрежим, і 30 хвилин, або налити води і активувати на дисплеї функцію «Clean» (Очищення). Після того, як пар просочить і розм’якшить забруднені місця на стінках духової шафи, їх можна витерти вологою ганчіркою або губкою, і поверхня стане блискучою і чистою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 40.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Варочная поверхность | газовая |
| Высота | 59.5 см мм |
| Глубина | 57 см |
| Дека в комплекті | глибоке деко; плоске деко |
| Довжина кабелю для підключення | 1.5 м |
| Дополнительно | рецепти на внутрішньому склі дверцят; знімні дверцята |
| Духовка | електрична |
| Цвет | Черный |
| Цвет ручки | Черный |
| Країна виробництва | Польща |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Можливості | галогенне освітлення |
| Напряжение | 230 В В |
| Объем | 65 л мл |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Мощность подключения | 2.9 кВт |
| Режими нагріву | Нижній нагрів; Розморожування; Гриль; Верхній нагрів + гриль ; Верхній + нижній нагрів; швидкий розігрів; верхній нагрів + гриль + вентилятор; верхній + нижній нагрів + вентилятор |
| Решітки в комплекті | 1 дротяна |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | Очищення парою |
| Управление | поворотні перемикачі; сенсорне |
| Ширина | 59.5 см мм |
- Цена: 16 314 ₴












