Варильна поверхня Hansa газова, 60см, чавун, нержавіюча сталь — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BHGI610502_PR1
9 227 ₴
8 304 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поворотна ручка автоматичного запалювання
Поворотна ручка запалювання – дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку і поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь запалається автоматично.
Міцні чавунні решітки
Чавунні решітки більш довговічні і міцні, і їх легко підтримувати в чистоті, що гарантує просте і безпечне використання.
Газ-контроль
Якщо вогонь випадково згаснув, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому, приготування завжди буде безпечним.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Газовая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | запобіжний клапан полум'я |
| Габарити | 9,93 x 59 x 52 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Задня ліва | ø7.3 см, 1.8 кВт |
| Задня права | ø7.3 см, 1.8 кВт |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество газовых конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напряжение | 230 В В |
| Особенности | газове іскрове запалювання в ручках |
| Передня ліва | ø9.8 см, 2.8 кВт |
| Передня права | ø5.3 см, 1 кВт |
| Мощность подключения | 7.4 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Рабочая поверхность | Нержавеющая сталь |
| Тип поверхности | газова |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | газ-контроль |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
Информация для заказа
- Цена: 8 304 ₴









