


Витяжка Cata T-подібна, 60см, 1065м.куб/год, Legend 6000 xgbk, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_02060208_PR1
9 490 ₴
8 541 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Touch Control
Сучасне та зручне управління, що дозволяє легко вибирати режими роботи та швидкості дотиком до панелі.
Освітлення
Рівномірне та енергоефективне освітлення робочої зони, що дуже зручно під час приготування їжі.
Висока продуктивність та ефективність
Завдяки потужному безщітковому мотору та хорошому тиску, витяжка ефективно справляється з видаленням забрудненого повітря. Клас енергоефективності A++ означає, що витяжка споживає мінімальну кількість електроенергії, що є великим плюсом для економії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор забруднення фільтрів | Да |
| Висота (макс.) | 99.8 см |
| Висота (мін.) | 54.8 см |
| Глубина | 50 см |
| Дополнительно | мін. відстань по висоті до варильної поверхні; встановлення з вихідною трубкою назовні / рециркуляція - обидва; клас електроізоляції ; проста система встановлення |
| К- ть швидкостей | 6 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Клас гідродинамічної ефективності | A |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації жирів | C |
| Максимальная производительность | 1065 м³/год л/ч |
| Максимальный уровень шума | 65 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 44 дБ |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | CSLED |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 638.8 м³/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 236.1 м³/год |
| Річне споживання електроенергії | 9.9 кВтгод |
| Таймер виключення | Да |
| Тип вытяжки | Т-подібна |
| Тип монтажа | камінний |
| Давление | 220 Па |
| Управление | сенсорне; електронне |
| Фильтр | металевий; 2 фільтри |
| Ширина | 59.5 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 541 ₴



