Витяжка Hansa телескопічна, 60см, 242м.куб/год., нержавіюча сталь — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OTP6243IH_PR1
4 477 ₴
4 029 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автоматичне включення
Освітлення і вентилятор вмикаються автоматично при використанні телескопічної панелі
Вугільний фільтр:2
Якісне та ефективне відведення повітря за допомогою вбудованих вугільних фільтрів. (*вугільний фільтр не входить до комплекту)
LED освітлення
Новітня ширококутна система освітлення LED покращує естетичні якості приладу і забезпечує унікальну атмосферу на кухні. Також система дозволяє вам економити електроенергію - енергоспоживання у LED освітлення значно нижче, ніж у традиційного.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 17.6 см мм |
| Глубина | 30 см |
| Довжина кабелю підключення | 1.2 м |
| Дополнительно | мін. відстань по висоті до варильної поверхні; коефіцієнт збільшення часу ƒ ; клас захисту від ураження електричним струмом: II; повітряні заслінки |
| Диаметр выходного отверстия | 120 мм |
| Эффективность фильтрации | 78 % |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Класс энергопотребления | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації жирів | C |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальный уровень шума | 65 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 62 дБ |
| Напряжение | 230 В В |
| Освещение | світлодіодне |
| Мощность | 78 Вт Вт |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 242 м³/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 161 м³/год |
| Режим повітроочищення | відведення повітря; рециркуляція |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Давление | 146 Па |
| Управление | кулісний перемикач |
| Фильтр | вугільний; 2 фільтри |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 029 ₴









