Плита Hansa комбінована, 50х60см, 62л, чавун, газ контр., дисплей, сірий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCMS582297_PR1
19 445 ₴
17 500 ₴
Клас енергоспоживання A
Hansa дбає про природне довкілля, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи і плити мають клас енергоефективності А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
Поворотна ручка автоматичного запалювання
Поворотна ручка запалювання — дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку і поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь запалає автоматично.
Розморожування
Ця спеціальна функція ідеально підходить для розморожування таких страв, як м’ясо, риба, хліб і печиво. Завжди у вашому розпорядженні.
Шухляда для посуду на роликових направляючих
Розташований під духовою шафою ящик має ролики, завдяки чому його легко висувати. Це ідеальне місце для зберігання посуду, каструль або сковорідок.
газ-контроль
Якщо вогонь випадково згаснув, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому, приготування завжди буде безпечним.
Скляна кришка
Скляна кришка забезпечує безпеку і комфорт під час експлуатації.
Світлодіодний дисплей з керуванням часом приготування (Ta)
Ідеально підходить для користувачів, які звикли до класичних рішень. Ви керуєте духовою шафою за допомогою ергономічних ручок. Завдяки світлодіодному дисплею ви також можете контролювати час приготування і встановлювати час вимикання духової шафи. Після закінчення встановленого часу дисплей повідомить вас за допомогою сигналу і вимкне духову шафу.
Швидке розігрівання (4 хв)
Ви можете використовувати цю функцію для досягнення потрібної температури за найкоротший час. Духова шафа нагрівається до температури 150°C за 4 хвилини, що на 20% швидше стандартного часу нагрівання. Тепер ви можете зосередитися на приготуванні їжі замість того, щоб чекати, поки духова шафа нагріється до потрібної температури.
Рецепти на дверцятах
Рецепти на внутрішній стороні дверці духової шафи — це практичне керівництво, яке завжди у вас під рукою. Це інформація про страву, температуру, спосіб, і час її приготування.
Міцні чавунні решітки
Чавунні решітки більш довговічні і міцні, і їх легко підтримувати в чистоті, що гарантує просте і безпечне використання.
Поверхня з нержавіючої сталі
Кухня - це серце кожного будинку, тож в цьому приміщенні зазавичай відбувається найбільша активність. Варильна поверхня - найбільш вразлива до зовнішноьго впливу: часто крапає гаряча олія або виливається окроп. Якщо ми хочемо, щоб наша кухня довгий час виглядала як нова, потрібно обирати техніку, яка може витримувати інтенсивне використання, легко чиститися та обслуговуватися. Газова плита з нержавіючої сталі - відмінний вибір. Її дуже легко чистити і вона дуже стійка до зношування та пошкоджень.
Чищення парою
Завдяки дуже гладкій структурі емальованого покриття, догляд здійснюється швидко, просто і ефективно. Досить налити 0,5 літра води на деко, поставити його в духову шафу, встановити температуру 50°C, режим на звичайнийрежим, і 30 хвилин, або налити води і активувати на дисплеї функцію «Clean» (Очищення). Після того, як пар просочить і розм’якшить забруднені місця на стінках духової шафи, їх можна витерти вологою ганчіркою або губкою, і поверхня стане блискучою і чистою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Характеристики духового шкафа | |
| Гриль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Электроподжиг | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | запобіжний клапан полум'я; обмежувач температури |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина кабелю живлення | 1.3 м |
| Діаметр задньої лівої | 7.3 см |
| Діаметр задньої правої | 7.3 см |
| Діаметр передньої лівої | 9.4 см |
| Діаметр передньої правої | 5.3 см |
| Загальна потужність газу | 7.6 кВт |
| Загальне споживання газу | 0.53306 кг/год |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Комплектация | решітка; глибоке деко; плоске деко |
| Крышка | Да |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Максимальна площа приготування | 1280 см² |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Можливості | нижній нагрів; розморожування; гриль; Гриль + верхній нагрів; Гриль + верхній нагрів + вентилятор; вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів; верхній + нижній; швидке попереднє нагрівання |
| Напряжение сети | 230 В |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Особенности | таймер; висувна шухляда; рецепти на внутрішньому склі дверцят; час нагрівання до 180°C: 5.5 хв; максимальна температура зовнішнього скла дверцят духової шафи 76 °C; внутрішнє освітлення (галогенні лампи); 5 рівнів для випікання |
| Потужність задньої лівої | 1.8 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.8 кВт |
| Потужність передньої лівої | 3 кВт |
| Потужність передньої правої | 1 кВт |
| Тип | Комбинированная |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | електронне; поворотні перемикачі |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см мм |
- Цена: 17 500 ₴








