
Плита Hansa електрична склокерамічна , 50х60см, 62л, дисплей, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCCW58277_PR1
19 859 ₴
17 873 ₴
Клас енергоспоживання А
Hansa дбає про навколишнє середовище, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електроенергію.
Розморожування
Ця спеціальна функція ідеально підходить для розморожування таких страв, як м'ясо, риба, хліб і печиво. Завжди у вашому розпорядженні.
Висувний ящик для посуду на роликових напрямних
Розташований під духовою шафою ящик має ролики, завдяки чому його легко висувати. Це ідеальне місце для зберігання посуду, каструль або сковорідок.
Індикатор залишкового тепла
Індикатор залишкового тепла повідомляє про те, що зона нагріву все ще залишається гарячою, незважаючи на те, що вона вже вимкнена. Ця функція дозволяє готувати безпечно і комфортно.
Світлодіодний дисплей з управлінням часом приготування (Ta)
Ідеально підходить для користувачів, які звикли до класичних рішень. Ви керуєте духовкою за допомогою ергономічних ручок. Завдяки світлодіодному дисплею ви також можете контролювати час приготування і встановлювати час вимкнення духовки. Після закінчення встановленого часу дисплей повідомить вас за допомогою сигналу і вимкне духовку.
Рецепти на дверцятах
Рецепти на внутрішній стороні дверцят духової шафи – це практичний посібник, який завжди у вас під рукою. Це інформація про страву, температуру, спосіб і час її приготування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | обмежувач температури |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 18 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | решітка; глибоке деко; плоске деко |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Максимальна площа приготування | 1280 см² |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Можливості | нижній нагрів; розморожування; гриль; Гриль + верхній нагрів; швидке розігрівання; гриль + верхній нагрів + вентилятор; вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів; верхній + нижній |
| Напряжение сети | 230 В / 400 В |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Особенности | висувна шухляда; індикатор залишкового тепла; рецепти на внутрішньому склі дверцят; час нагрівання до 180°C: 5.5 хв; максимальна температура зовнішнього скла дверцят духової шафи 76 °C; внутрішнє освітлення (галогенні лампи); 5 рівнів для випікання |
| Потужність задньої лівої | 1.2 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої правої | 1.2 кВт |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Тип | Электрическая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | електронне; поворотні перемикачі |
| Ширина | 50 см мм |
- Цена: 17 873 ₴



