Робот-пилосос Philips Series 2000, h=9.7см, вологе прибирання, конт пил -0.38л, вода -0.3л, автон. робота до 120хв, EPA 11, Wi-Fi,
- Готово к отправке
- Код: ERC_XU2000/15_PR1
17 550 ₴
15 795 ₴
Пилососить та миє за один раз, прибирає пил і бруд без зусиль
Робот пилососить і миє тверду підлогу за один раз, видаляючи тонкий шар пилу, який щодня накопичується на підлозі. Він усуває більше дрібного пилу, ніж тільки пилосос, щоб підошви ваших ніг залишалися чистими, якщо ви пройдете босоніж.
Надвисока потужність всмоктування для збирання пилу та бруду
Робот має майже вдвічі більшу потужність всмоктування¹, тому може збирати велике сміття, як-от крихти й шерсть домашніх тварин. Він подбає про щоденний бруд, який накопичується на підлозі, а також усуне дрібніший пил із щілин, килимів і доріжок².
Автоматично збільшує потужність всмоктування на килимі
Робот автоматично підвищує потужність всмоктування, коли йому на шляху трапляється килимове покриття, для захоплення дрібних частинок пилу, які заховані глибоко всередині килима².
Максимальне охоплення вашої підлоги: нічого не пропустить
Змініть на краще свій досвід прибирання за допомогою радарної технології LDS робота-пилососа, що пропонує сканування на 360 градусів для формування точної карти оселі. Легко переміщуйтеся кількома кімнатами з неперевершеною точністю, забезпечуючи повне охоплення підлоги. Насолоджуйтеся бездоганно чистим середовищем, навіть коли робот працює за слабкого освітлення.
Прибирає до 120 хвилин від одного заряду батареї
Насолоджуйтеся безпроблемним прибиранням, не турбуючись про заряд батареї, яка забезпечує до 120 хвилин³ автономної роботи, адже цього достатньо для чищення до 120 м² від одного заряду. Коли батарея розрядиться, робот автоматично виконає зарядання. Щойно батарею буде заряджено, робот повернеться до того місця, де зупинився, щоб продовжити прибирання.
Персоналізуйте прибирання та адаптуйте його до потреб свого дому
Додаток Philips HomeRun для робота-пилососа розроблено так, щоб бути інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні. У ньому є покрокові вказівки та корисні відео, щоб ви могли скористатися всіма перевагами свого робота. Додаток обмінюється даними з вашим роботом-пилососом, щоб контролювати, звітувати та оновлювати результати прибирання, де б ви не були, показуючи в реальному часі, де робот уже прибирав. Укажіть, як саме ви хочете прибрати в кожній кімнаті, налаштуйте, де робот не може чистити, або заплануйте сеанс прибирання, щоб коли ви повернетеся додому, на вас чекала чиста підлога.
¹У порівнянні з XU2000/10 та XU2000/20.
²Перевірено в режимі лише пилососа з найвищим рівнем потужності всмоктування.
³Перевірено в режимі лише пилососа з найнижчим рівнем потужності всмоктування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.1 кг |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономная работа | 120 хв |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 9,7 х 34,5 х 34,5 |
| Длина сетевого шнура | 1.55 м |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Темно-синий |
| Комплектация | насадки; фільтр; документація; пилосос; зарядна станція; накладка з мікрофібри 2 шт |
| насадки | Бічна щітка; Гумова щітка з ворсом |
| Насадки для вологого прибирання | Насадка з мікрофібри |
| Номинальное напряжение | 14.4 В |
| Обсяг пилозбірника | 0.38 л |
| Площа прибирання за один повний заряд пилесосу | 120 м2 |
| Потужність акумулятора | 2600 мАг |
| Мощность всасывания | 6 кПа |
| Резервуар для води | 300 мл |
| Потребляемая мощность | 15 Вт при работе |
| Тип | робот пилосос |
| Тип батареи | Li-lon |
| Тип пылесборника | пластиковий контейнер |
| Тип уборки | сухе; вологе |
| Фільтри | EPA 11 |
| Время заряда аккумулятора | 5.5 годин |
- Цена: 15 795 ₴











