Плита Hansa електрична склокерамічна, 50х60см, 62л, нержавіюча сталь — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCCX59009H_PR1
21 403 ₴
19 263 ₴
A Клас енергоспоживання
Hansa дбає про навколишнє середовище, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електроенергію.
Розморожування
Ця спеціальна функція ідеально підходить для розморожування таких страв, як м'ясо, риба, хліб і печиво. Завжди у вашому розпорядженні.
Індикатор залишкового тепла «HeatControl»
Індикатор залишкового тепла повідомляє про те, що зона нагріву все ще залишається гарячою, незважаючи на те, що вона вже вимкнена. Дана функція дозволяє готувати безпечно і комфортно.
Рецепти на дверцятах
Рецепти на внутрішній стороні дверцят духової шафи – це практичний посібник, який завжди у вас під рукою. Це інформація про страву, температуру, спосіб і час її приготування.
Очищення парою
Завдяки надзвичайно гладкій структурі емальованого покриття догляд здійснюється швидко, просто і ефективно. Досить налити 0,5 води на деко, поставити його в духову шафу, встановити температуру на 50°C, звичайний режим, і час на 30 хвилин, або налити води і активувати на дисплеї функцію «Clean» (Очищення). Після того, як пара просочить і розм'якшить забруднені місця на стінках духової шафи, їх можна витерти вологою ганчіркою або губкою, і поверхня стане блискучою і чистою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | обмежувач температури |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Дополнительно | рецепти на дверцятах |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 18 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Максимальна площа приготування | 1280 см² |
| Можливості | нижній нагрів; розморожування; гриль; Гриль + верхній нагрів; Гриль + верхній нагрів + вентилятор; швидке розігрівання; вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів; верхній + нижній нагрів |
| Напряжение сети | 230 В / 400 В |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Особенности | індикатор залишкового тепла; максимальна температура зовнішнього скла дверцят духової шафи 76 °C; 5 рівнів для випікання |
| Потужність задньої лівої | 1.2 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої правої | 1.2 кВт |
| Тип | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см мм |
- Цена: 19 263 ₴











