Плита Hansa електрична склокерамічна, 50х60см, 62л, нержавіюча сталь — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCCX580009_PR1
22 417 ₴
20 175 ₴
Розумне споживання енергії
Ніхто не радіє зайвим витратам на електроенергію. Тому Hansa дбає і про ваш сімейний бюджет, і про природу, оснащуючи свої кухонні плити технологіями, що забезпечують мінімальне споживання енергії та допомагають зменшити рахунки за світло.
Розморожування
Ця спеціальна функція ідеально підходить для розморожування таких страв, як м'ясо, риба, хліб та печиво.
Практичний ящик
Кухонні плити Hansa оснащені практичним ящиком розташованим під камерою духовки. У ящику можна зберігати каструлі, тарілки та інший посуд, щоб вони завжди були під рукою.
Рецепти на дверцятах
Відтепер, маючи плиту Hansa, вам не доведеться гортати кулінарні книги в пошуках інформації про те, як приготувати страву. На внутрішній стороні дверцят духовки розміщено практичний посібник із рекомендаціями щодо температури та тривалості приготування страви.
Очищення парою
Завдяки спеціальній паровій системі очищення духовки більше не буде тягарем. Пара розм'якшує забруднені поверхні, а процес очищення зводиться до того, щоб налити 1 склянку води на піддон, увімкнути духовку на 50°C та залишити її на 30 хвилин. Бруд, розм'якшений парою, легко видаляється за допомогою губки з водою та миючим засобом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | обмежувач температури |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 18 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Комплектация | решітка; глибоке деко |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Максимальна площа приготування | 1280 см² |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Можливості | нижній нагрів; розморожування; гриль; Гриль + верхній нагрів; Гриль + верхній нагрів + вентилятор; швидке розігрівання; вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів; верхній + нижній нагрів |
| Напряжение сети | 230 В / 400 В |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Особенности | висувна шухляда; індикатор залишкового тепла; час нагрівання до 180°C: 5.5 хв; максимальна температура зовнішнього скла дверцят духової шафи: 75 °C; знімні дверцята; внутрішнє освітлення (галогенні лампи); 5 рівнів для випікання |
| Покрытие рабочей поверхности | склокерамічна |
| Потужність задньої лівої | 1.2 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої правої | 1.2 кВт |
| Тип | Электрическая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см мм |
- Цена: 20 175 ₴











