Плита Hansa електрична склокерамічна, 50х60см, 65л, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCCM58088_PR1
19 133 ₴
17 220 ₴
Енергетичний клас A
Ніхто не любить платити за енергію. Hansa піклується про ваш сімейний бюджет і навколишнє середовище, тому кухонні плити Hansa оснащені рішеннями для низького енергоспоживання і низьких рахунків за електроенергію. Кухонні плити Hansa ефективні в усьому!
Розморожування
Ви хочете смачних фрикадельок. Але спочатку їх потрібно розморозити. Не проблема! Покладіть їх у духовку та увімкніть функцію розморожування. Фрикадельки будуть готові за мить, і ви зможете насолодитися їхнім чудовим смаком.
Висувний ящик на роликових направляючих
Для полегшення роботи на кухні кухонні плити Hansa оснащені практичним висувним ящиком на роликових направляючих, розташованим під камерою духовки. У ящику можна зберігати каструлі, тарілки та інший посуд, щоб вони завжди були під рукою.
Емаль EasyClean
Чищення духовки — це те, що вам, напевно, не подобається. Щоб полегшити чищення, внутрішня частина духовок Hansa покрита спеціальною емаллю EasyClean без пор і вм'ятин, яка запобігає накопиченню бруду та жиру. Тепер чищення духовки стало надзвичайно простим. Полегшіть собі життя! Не витрачайте занадто багато часу на прибирання! Проведіть його з родиною та друзями або розвивайте свої інтереси.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 18 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | решітка; плоске деко |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Максимальна площа приготування | 1280 см² |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Можливості | нижній нагрів; розморожування; гриль; Гриль + верхній нагрів; швидке розігрівання; гриль + верхній нагрів + вентилятор; вентилятор + верхній нагрів + нижній нагрів; верхній + нижній |
| Напряжение сети | 230 В / 400 В |
| Обсяг духовки | 65 л |
| Особенности | висувна шухляда; час нагрівання до 180°C: 5.5 хв; максимальна температура зовнішнього скла дверцят духової шафи: 75 °C; внутрішнє освітлення (галогенні лампи) |
| Покрытие рабочей поверхности | склокерамічна |
| Потужність задньої лівої | 1.2 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої правої | 1.2 кВт |
| Мощность подключения | 8.7 кВт |
| Тип | Электрическая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см мм |
- Цена: 17 220 ₴











