Плита Hansa електрична склокерамічна, 50х60см, 68л, коричневий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCCB54000_PR1
18 611 ₴
16 750 ₴
Клас енергоспоживання A
Hansa дбає про навколишнє середовище, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електроенергію.
Висувний ящик для посуду на роликових напрямних
Розташований під духовою шафою ящик має ролики, завдяки чому його легко висувати. Це ідеальне місце для зберігання посуду, каструль або сковорідок.
Емаль EasyClean
Це рішення зберігає внутрішню частину чистою, а також забезпечує простоту у використанні, оскільки за гладкими поверхнями легше доглядати. Ми використовуємо емаль, що легко очищається, як стандартну у всіх наших духових шафах.
Рівномірне запікання
Покращена внутрішня геометрія духової шафи забезпечує рівномірну температуру всередині, навіть для випічки великої партії на трьох рівнях. Будьте впевнені, все буде пропечене з усіх боків.
Індикатор залишкового тепла «HeatControl»
Індикатор залишкового тепла повідомляє про те, що зона нагріву все ще залишається гарячою, незважаючи на те, що вона вже вимкнена. Ця функція дозволяє готувати безпечно і комфортно.
Рецепти на дверцятах
Рецепти на внутрішній стороні дверцят духової шафи – це практичний посібник, який завжди у вас під рукою. Це інформація про страву, температуру, спосіб і час її приготування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | обмежувач температури |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 18 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Комплектация | решітка; глибоке деко |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Максимальна площа приготування | 1280 см² |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Можливості | верхній нагрів; нижній нагрів; гриль; верхній + нижній нагрів |
| Напряжение сети | 230 В / 400 В |
| Обсяг духовки | 68 л |
| Особенности | зйомні дверцята духовки; висувна шухляда; індикатор залишкового тепла; максимальна температура зовнішнього скла дверцят духової шафи: 72 °C; час нагрівання до 180 °C: 9 хв; внутрішнє освітлення (галогенні лампи); 5 рівнів для випікання |
| Потужність задньої лівої | 1.2 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої правої | 1.2 кВт |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Тип | Электрическая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см мм |
- Цена: 16 750 ₴












