Рушникосушка Navin електрична Авангард, 1200х480х71мм, Wi-Fi, сталь, чорний муар, праве підключення — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_12-228055-4812_PR1
7 944 ₴
7 150 ₴
Електрична рушникосушарка виготовлена з високоякісної вуглецевої сталі, яка забезпечує довговічність, стійкість до механічних пошкоджень і надійність у щоденному використанні. Конструкція моделі передбачає бічні колектори (стійки) з профільної труби 30×30 мм та горизонтальні перемички з трубок 30×10 мм. Завдяки оптимальній товщині стінок, рушникосушка демонструє високу тепловіддачу та міцність конструкції. Поверхня покрита порошковою фарбою, яка забезпечує захист від корозії та зберігає естетичний вигляд протягом багатьох років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 9 кг |
| Мощность | 227 Вт |
| Толщина стенки коллектора | 1.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | праве підключення кабелю; Wi-Fi |
| З терморегулятором | Да |
| Количество ребер | 12 шт |
| Максимальная температура | 55 °C |
| Монтаж | встановлюється на стіну |
| Розміри | 1206 x 480 x 71 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип | Электрический |
| Управление | сенсорне з Wi-Fi |
- Цена: 7 150 ₴










