Рушникосушка Hygge Family електрична Leeds, 970х430х80мм, таймер-регулятор, сталь, чорний матовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_6.1.0803.06.BM_PR1
5 226 ₴
4 703 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель має 10 ребер з круглої труби та стійки з квадратного профілю.
Матеріал – чорна сталь з антикорозійною обробкою. Варіанти покриття: чорний мат або білий мат.
Температурні режими таймер-регулятора: 40°С, 45°С, 50°С. Час роботи: 3, 6 годин або постійний нагрів. Потужність 120 Вт.
Гарантія – 3 роки
Комплектація: сушка для рушників - 1 шт., комплект кріплень - 1 шт., паспорт - 1 шт., коробка - 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hygge Family |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.2 кг |
| Мощность | 120 Вт |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| З терморегулятором | Да |
| Корпус | вуглецева сталь |
| Количество ребер | 10 шт |
| Максимальная температура | 50 °C |
| Монтаж | встановлюється на стіну |
| Розміри | 970 x 430 x 85 |
| Тип | Электрический |
| Время работы | 3 год |
Информация для заказа
- Цена: 4 703 ₴








