Корпус 2E Credo Metal V350B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 3x120мм, VGA 350мм, LCS ready, mATX, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E-V350B_PR1
1 459 ₴
1 313 ₴
Верхня, нижня та бічні панелі перфоровані або мають перфоровані вставки, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків. Отвори мають оптимальний діаметр, затримують пил та дрібні частинки ззовні.
Виготовлений із сталі 0.8мм. Типорозмір корпусу Mini Tower - це сумісність із материнськими платами Micro ATX, Mini ITX. 2E Credo V350B підійде для складання компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної, середнього рівня робочої станції. Виглядає бездоганно та сучасно.
Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (4 слоти розширення), відеоадаптера довжиною до 350мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два вентилятори, охолодження для процесора висотою до 160мм.
У корпусі встановлено 3х120мм вентилятори на верххній та на задній панелях. Можливо встановити двох секційну систем рідинного охолодження (240мм) на верхню панель. Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, LED, HDD LED, що розташовані на передній панелі. Це зручно в процесі експлуатації.
Верхнє розташування блоку живлення та зручна комплектація. У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | mATX |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.39 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | Да |
| Вентилятори (опційно) | Задня панель: 1x 120; Верхня панель: 2x 120; Нижня панель: 2x 120 (без встановленого HDD) або 1х120 (із встановленим HDD) |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 160 мм |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 2 (3) |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт |
| Габарити, мм (ВхШхГ) | 185 x 380 x 335 |
| Дополнительно | 1xUSB Type C |
| Кнопки | Power; LED+ HDD LED |
| Комплект поставки | набір кріпильних елементів; інструкція з експлуатації; корпус |
| Максимальна довжина VGA | 350 мм |
| Материал | Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 4 шт |
| Охлаждение | Верхня панель: 2x 120мм; Задня панель: 1x 120мм |
| По напрямках | стандратний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Радіатори опціонально, мм | Верхня панель: 240 |
| Роз'ємів USB 2.0 | 1 шт |
| Роз'ємів USB 3.0 | 1 шт |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Тип корпуса | Mini Tower |
| Тип материнської плати | mini-ITX; micro-ATX |
- Цена: 1 313 ₴












