Плита Hansa електрична склокерамічна, 62л, 60x60см, дисплей, конвекція, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_FCCX682009_PR1
28 174 ₴
25 357 ₴
Розумне споживання енергії
Ніхто не радіє зайвим витратам на електроенергію. Тому Hansa дбає і про ваш сімейний бюджет, і про природу, оснащуючи свої кухонні плити технологіями, що забезпечують мінімальне споживання енергії та допомагають зменшити рахунки за світло.
Розморожування
Бажаєте поласувати апетитними фрикадельками? Спершу їх потрібно розморозити. Покладіть їх у духовку та увімкніть функцію розморожування. Фрикадельки будуть готові за мить.
Практичний ящик
Кухонні плити Hansa оснащені практичним ящиком розташованим під камерою духовки. У ящику можна зберігати каструлі, тарілки та інший посуд, щоб вони завжди були під рукою.
Емаль EasyClean
Очищення духовки – це те, що вам, безсумнівно, не подобається. Щоб полегшити очищення, внутрішня частина духовок Hansa покрита спеціальною емаллю EasyClean без пор та вм'ятин, яка запобігає накопиченню бруду та жиру. Не витрачайте занадто багато часу на очищення. Проведіть його з родиною або друзями.
Рівномірне випікання
Змінена геометрія внутрішньої частини духовки забезпечує рівномірну температуру всередині, навіть під час випікання великої партії на трьох рівнях. Будьте впевнені, все буде пропечено з усіх боків.
Функція HeatControl
Ця функція повідомляє вам, чи зона залишається гарячою після зняття каструлі з конфорки. При температурі вище 60°C на дисплеї з'являється літера «H». При температурі від 45°C до 60°C з'являється літера «h». Зробіть роботу на кухні безпечнішою.
Рецепти на дверцятах
Відтепер, маючи плиту Hansa, вам не доведеться гортати кулінарні книги в пошуках інформації про те, як приготувати страву. На внутрішній стороні дверцят духовки розміщено практичний посібник із рекомендаціями щодо температури та тривалості приготування страви.
Очищення парою
Завдяки спеціальній паровій системі очищення духовки більше не буде тягарем. Пара розм'якшує забруднені поверхні, а процес очищення зводиться до того, щоб налити 1 склянку води на піддон, увімкнути духовку на 50°C та залишити її на 30 хвилин. Бруд, розм'якшений парою, легко видаляється за допомогою губки з водою та миючим засобом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | обмежувач температури |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Дополнительно | програматор Ta |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 21 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Комплектация | решітка; глибоке деко; плоске деко |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Максимальна площа приготування | 1280 см² |
| Можливості | нижній нагрів; розморожування; гриль; Швидкий нагрів духовки; Освітлення; Гриль + верхній нагрів; Гриль + верхній нагрів + вентилятор; верхній нагрів + нижній нагрів + вентилятор; верхній + нижній нагрів |
| Напряжение сети | 230 В / 400 В |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Особенности | індикатор залишкового тепла; рецепти на внутрішньому склі дверцят; час нагрівання до 180°C: 5.5 хв; максимальна температура зовнішнього скла дверцят духової шафи: 72 °C; внутрішнє освітлення (галогенні лампи) |
| Потужність задньої лівої | 1.2 кВт |
| Потужність задньої правої | 2.1 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої правої | 1.2 кВт |
| Мощность, Вт | 6200 |
| Тип | Электрическая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром |
| Управление | електронне; поворотні перемикачі |
| Ширина | 60 см мм |
| Ящик для посуду | Да |
- Цена: 25 357 ₴









