Блок живлення 2E Master Power (850W), >80%, 80+ White, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 5xSATA, 4xPCIe
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E-MP850-120APFC_PR1
2 457 ₴
2 211 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Основні характеристики блоку живлення 2E Master Power (850W):
- формат ATX, чорний сталевий корпус;
- стандартні розміри – 140х150х86 мм гарантують сумісність з більшістю класичних форм факторів корпусів для ПК;
- стабільне живлення по загальній лінії +12В і напруга без перевантажень по вхідному току;
- діапазон вхідної напруги - 100-240VAС;
- безпечна робота завдяки технології подвійного прямого перетворення;
- сучасна компонентна база. Застосування надійних термостійких тайваньских конденсаторів для стабільної роботи при високих температурах і напрузі;
- наявність спеціального фільтра електромагнітних поміж для оптимізації роботи системи;
- сертифікація 80+ White забезпечує ефективність вище 80% при навантаженні 20%, 50% і 100%, що значно знижує загальне енергоспоживання системи, втрату струму, перегріву, а також показники високочастотного шуму і рівень шуму вентилятора;
- наявність APFC – активний метод компенсації реактивної потужності з максимальним коефіцієнтом до 99% для безперебійної роботи з високою енергоефективністю. Це безпечна, стабільна робота системи з низьким рівнем шуму, тепловиділення та мінімальними коливаннями електропостачання. Застосування активного методу компенсації реактивної потужності, здатне підвищити енергоефективність, при цьому знижується електромагнітне поле, що запобігає утворенню зворотного струму;
- конструкція з одинарною шиною, показниками до +12В і 850Вт доступної потужності при ефективності 90%, стабільне напруга живлення процесора і відеокарти, які є основними компонентами ПК;
- оптимальне охолодження компонентної бази блоку живлення: активне - за допомогою тихого 120мм вентилятора і пасивне – за допомогою вбудованого радіатора;
- оптимальна довжина кабелю для підключення до компонентів, для забезпечення живлення та зручної збірки системи. Плоскі чорні кабеля надійні, міцні і досить еластичні для укладки і організації кабельного менеджменту в сучасному корпусі;
- кабель PCI Express сумісний з живленням сучасних відеокарт;
- гарантовані: захист від перевантаження по струму (OCP), захист від зниження напруги (UVP), захист від підвищення напруги (OVP), захист від перевантаження (OPP), захист від короткого замикання (SCP);
- блоки живлення сертифіковані за показниками рівня електромагнітних перешкод і основним критеріям безпеки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | OVP (Захист від підвищення напруги в мережі); SCP (Захист від короткого замикання); OPP (Захист від перевантаження); UVP (Захист від зниженої напруги); OCP (Захист від перевантаження по струму) |
| Вес | 2 кг |
| Входное напряжение | 100 |
| Вхідний струм | 10 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 86 x 140 x 150 |
| Довжина кабеля | 1.2 |
| Дополнительно | немодульний |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| ККД | 80 % |
| Цвет корпуса | Черный |
| Комбіноване навантаження | 3,3 В, 20 А; 5 В, 20 А; 12 В, 70,8 А; -12 В, 0,3 А; 5 ВSB, 3,0 А |
| Конектори | 4 x PCI-E 8(6+2) pin, (500+150мм)*2; 1 x MB 24(20+4) pin, 500мм; 1 x CPU 8(4+4) pin, 550мм; 5 x SATA, 500+150+150мм/ 500+150мм; 3 x Molex, 950мм / 800+150мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Мощность | 850 Вт Вт |
| Сертифікат 80 PLUS | white |
| Сертифікати | CE; CB; EAC; RoHS |
| Тип | для ПК |
| Тип PFC | активна |
| Частота | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 2 211 ₴












