Блок живлення 2E GAMING Solid Power Pro ATX3.1 GEN5.0 (650W), >85%, 80+ Bronze, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4),
- Готово к отправке
3 034 ₴
2 731 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блоки живлення серії 2E GAMING Solid Power Pro:
- формат ATX, чорний стальний корпус. Cтандартні розміри – 140х150х86 мм. Cумісні із переважною більшістю розповсюджених класичних форм факторів корпусів для ПК;
- оновлення - діапазон вхідної напруги 200-240V. Стабільне живлення по загальній лінії +12V без перевантажень по вхідному струму;
- із потужною одинарною шиною + 12В. Зазначена особливість схемотехніки ідеально підходить для майбутніх оновлень компонентів, гарантує стабільну напругу живлення процесора та відеоадаптера;
- 100% суміснісні із компонентами AMD, INTEL та відповідють сучасним стандартам ATX 12V 3.1v, Gen 5.1;
- в наявності APFC – активний метод компенсації реактивної потужності з максимальним коефіцієнтом ККД до 99,9% для безперебійного функціонування та стабільного навантаження блоку живлення із високим показником енергоефективності. Це безпечна робота системи із низьким рівнем шуму та тепловиділення, мінімальним коливанням електроживлення. Застосування активного методу компенсації реактивної потужності, сприяє росту енергоефективності із зниженням електромагнітного поля, що запобігає утворення зворотного току;
- оновлення – змінена та удосконалена компонента база та корпус. Застосовані якісні термостійкі тайванські конденсатори для стабільної роботи при високих температурах та напрузі;
- в наявності спеціальні фільтри електромагнітних похибок для оптимізації роботи системи;
- сертифіковані 80+ Bronze. Ефективність 85%, 88%, 85% при навантаженні 20%, 50% і 100%, що значно знижує загальне енергоспоживання системи, витік струму, перегрів, а також показники високочастотного шуму та рівень шуму вентилятора;
- із ефективним охолодженням компонентної бази: активна – за допомогою тихого 120мм вентилятору та пасивна – за допомогою вбудованого радіатору;
- мають оптимальну довжину, комплектацію та розташування кабелів. Підключення – напів модульне;
- із плоскими чорними кабелями: зручні, надійні, стійкі до механічних ушкоджень, еластичні для зручності розміщення, компоновки в корпусі;
- мають гарантований захист: від перевантаження по струму (OCP), від пониження напруги (UVP), від підвищення напруги (OVP), від перевантаження (OPP), від короткого замикання (SCP).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | OVP (Захист від підвищення напруги в мережі); SCP (Захист від короткого замикання); OPP (Захист від перевантаження); UVP (Захист від зниженої напруги); OCP (Захист від перевантаження по струму) |
| Вес | 2.23 кг |
| Входное напряжение | 200 |
| Вхідний струм | 6.3 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 86 x 140 x 150 |
| Довжина кабеля | 1.2 |
| Дополнительно | напів модульний |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| ККД | 85 % |
| Комбіноване навантаження | 3,3 В 22 А; +5 В 22 А; +12 В 54,1 А, -12 В 0,3 А; +5 В SB 3 А |
| Конектори | 2 x CPU 8(4+4) pin, 600+150 мм; 6 x SATA, (400+150+150мм)*2 модульний; 3 x Molex, 400+150+150мм модульний; 4 x PCI-E 8(6+2) pin, (500+150мм)*2 модульний; 1 x 12+4 Pin PCI-E Gen 5.1 600мм; 1 x MB 24(20+4) pin, 550мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Мощность | 650 Вт Вт |
| Сертифікат 80 PLUS | bronze |
| Сертифікати | CE; CB; EAC; RoHS |
| Тип | для ПК |
| Тип PFC | активна |
| Частота | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 2 731 ₴










