

Комутатор D-Link DGS-1530-10 8xGE, 2xSFP+ Керований. L2+ — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_DGS-1530-10_PR1
19 773 ₴
17 796 ₴
Налаштування без участі користувача, нескінченна масштабованість
Zero-Touch Provisioning (ZTP) спрощує налаштування, дозволяючи пристроям автоматично конфігуруватися без ручного введення. Просто утримуйте кнопку скидання протягом 5-10 секунд, щоб запустити перезавантаження і налаштування. ZTP прискорює розгортання, мінімізує помилки і забезпечує одноманітну конфігурацію, що ідеально підходить для великих мереж.
Миттєве відновлення за допомогою інтелектуального стекування
Фізичне стекування дозволяє декільком комутаторам працювати як один, підвищуючи масштабованість і відмовостійкість. Воно автоматично перенаправляє трафік під час збоїв, підтримує гарячу заміну і забезпечує безперебійне перемикання на головний комутатор. Пересилання найкоротшим шляхом і магістральні порти підвищують пропускну здатність і надійність.
Більш інтелектуальна багатоадресна розсилка для безперебійної потокової передачі
З ростом популярності IPTV і потокової передачі мультимедіа ефективне управління багатоадресним розсиланням стає вкрай важливим. IGMP/MLD-сніфінг запобігає дублюванню потоків і інтерференції між STB в одній VLAN, а ISM VLAN скорочує надлишковий багатоадресний трафік між VLAN, підвищуючи ефективність магістралі і забезпечуючи більш плавну потокову передачу.
Надійне живлення для корпоративних мереж
Надійне живлення має життєво важливе значення для безперебійної роботи мережі. Комутатори D-Link підтримують резервне живлення (RPS), забезпечуючи безперебійне перемикання при втраті живлення. Вони ідеально підходять для пристроїв з високим енергоспоживанням, а конструкція для монтажу в стійку забезпечує просту і безпечну інтеграцію в корпоративні середовища.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Страна производитель | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Габариты (мм) | 44 x 280 x 180 |
| Комутаційна матриця | 56 Гбіт/с |
| Количество портов | 10 |
| Максимальная потребляемая мощность | 14.6 Вт |
| Порти | 2 x 10 Gb SFP+; 8 x 1G Ethernet |
| Робоча вологість | 0% до 95% |
| Рабочая температура | від -5 до 50 °C |
| Рівень комутатора | 2+ |
| Температура зберігання | від -20 до 70 °C |
| Тип | Комутатор |
| Тип коммутатора | керований |
| Швидкість передачі пакетів | 41.67 Mpps |
- Цена: 17 796 ₴



