Монітор 2E 23.8" D2425B D-Sub, HDMI, MM, IPS, 100Hz, FreeSync — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E-D2425B-01.EU_PR1
3 744 ₴
3 370 ₴
Плавна зміна кадрів
Монітор 2E D2425B із роздільною здатністю 1 920 × 1 080 гарантує високу деталізацію і насиченістю кольорів завдяки інноваційній IPS-матриці. Класичне співвідношення сторін 16:9, широкі кути огляду 178°/178°, частота оновлення 100 Гц і швидкість відгуку 5 мс – запорука плавного відображення і яскравої реалістичної картинки. Адаптивна технологія FreeSync мінімізує розриви кадрів, поліпшуючи якість відтворення динамічних сцен і роблячи монітор чи не найліпшим вибором для роботи, навчання, перегляду контенту та геймінгу.
Насичені та соковиті кольори
Монітор D2425B із діагоналлю 23,8″ подарує незабутні візуальні враження, оскільки вирізняється гідними показниками яскравості (250 кд/м²) і контрастності (1 000:1). Завдяки цьому кольори насиченіші й соковитіші, а кожен відтінок відтворено точно, забезпечуючи деталізацію темних ділянок.
Комфорт за будь-яких умов
Цей монітор гарантує комфортне користування та адаптивність. Регулюючи нахил екрана в межах 15°/5°, вдасться легко налаштувати його відповідно до потреб. Завдяки кріпленню VESA 75 × 75 пристрій можна закріпити на стіні, оптимізуючи робочий простір.
Сучасні інтерфейси
Для зручного підключення різноманітних пристроїв монітор D2425B оснащено рознімами HDMI, для навушників і D-Sub. Це зумовлює сумісність із сучасними ПК, ноутбуками, ігровими консолями тощо. Завдяки вбудованим динамікам користувач має змогу насолоджуватись аудіоконтентом без необхідності підключення додаткових аудіосистем.
Енергоефективність і безпека
Модель вирізняється економним споживанням електроенергії: за режиму очікування енергоспоживання становить ≤0,5 Вт, тоді як максимальне – лише 24 Вт. З огляду на це модель є розумним вибором для роботи та розваг. Завдяки зовнішньому блоку живлення система оптимально розподіляє навантаження, підвищуючи довговічність пристрою і безпеку експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | IPS |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 3.76 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Блок питания | зовнішній |
| Встроенные динамики | Да |
| Входы | D-Sub; Earphone Jack; 1 х HDMI |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Дополнительно | Клас енергоефективності А |
| Диагональ экрана | 23.8 " |
| Цвет | Черный |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Угол наклона | від -5 до +15° |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 75x75 |
| Назначение | для дому та офісу |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Технологии | FreeSync |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
- Цена: 3 370 ₴












