Монітор 2E 23.8" B2425B D-Sub, HDMI, MM, VA, 100Hz — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E-B2425B-01.EU_PR1
3 697 ₴
3 327 ₴
Розмаїття відтінків
Модель із роздільною здатністю 1 920 × 1 080 і класичним співвідношенням сторін 16:9 подарує незабутній візуальний досвід, оскільки VА-матриця має високу контрастність 4 000:1 і яскравість 250 кд/м². Глибокий чорний і насичені кольорові відтінки гарантують реалістичне зображення, а колірний діапазон 16,7 млн забезпечує точне передавання кожного тону.
Плавність і чіткість без компромісів
Ключові особливості моделі E2425B – частота оновлення 100 Гц і швидкість відгуку 5 мс, які гарантують плавний геймплей без розмиття. Завдяки класичному співвідношенню сторін 16:9 зображення має реалістичний вигляд, а технологія FreeSync усуває розриви кадрів, забезпечуючи безкомпромісну чіткість картинки навіть у динамічних сценах. Монітор В2425B буде оптимальним вибором для роботи, навчання, геймінгу та перегляду відеоконтенту.
Універсальні можливості підключення
Монітор 2E В2425B оснащено рознімами для навушників, HDMI та D-Sub для безпроблемного під’єднання до сучасних комп’ютерів, ноутбуків та інших пристроїв. Це забезпечує гнучкі можливості користування і зручне підключення. Крім того, завдяки вбудованим динамікам користувач має змогу насолоджуватись аудіоконтентом без необхідності підключення додаткових аудіосистем.
Комфорт за будь-яких умов
Цей монітор гарантує комфортне користування та адаптивність. Регулюючи нахил екрана в межах 15°/5°, вдасться легко налаштувати його відповідно до потреб. Завдяки кріпленню VESA 75 × 75 пристрій можна закріпити на стіні, оптимізуючи робочий простір.
Розумне енергоспоживання
2E В2425B забезпечує гідну якість зображення за оптимізованого енергоспоживання. За режиму очікування пристрій споживає менше 0,5 Вт, що сприяє скороченню витрат на електроенергію, тоді як максимальне становить лише 24 Вт. З огляду на це модель є розумним вибором для роботи та розваг. Завдяки зовнішньому блоку живлення забезпечено стабільну роботу та мінімізовано ризик перегрівання, гарантуючи тривалий термін слугування пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | VA |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 3.76 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Блок питания | зовнішній |
| Встроенные динамики | Да |
| Входы | Earphone Jack; 1x D-Sub (VGA); 1 х HDMI |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Дополнительно | Клас енергоефективності А+ |
| Диагональ экрана | 23.8 " |
| Цвет | Черный |
| Контрастність (статична) | 4000:1 |
| Угол наклона | від -5 до +15° |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 75x75 |
| Назначение | для дому та офісу |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
- Цена: 3 327 ₴












