Пилосос професійний 2E PowerClean 30S 1200Вт 17кПа контейнер 30л розетка 220В/2000Вт вологе/сухе прибирання функція повітродувки
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E-VC3012SSD_PR1
4 415 ₴
3 974 ₴
Потужність, що приборкує забруднення
Професійний пилосос 2E PowerClean 30S стане в пригоді для сухого та вологого прибирання за складних умов. Двигун потужністю 1 200 Вт разом із всмоктуванням силою 17 кПа та містким резервуаром із нержавіючої сталі (30 л) забезпечує ефективне збирання пилу, стружки, гіпсу та рідин. Система захисту двигуна та дренажний механізм роблять процес експлуатації безпечним і практичним.
Синхронізація з інструментами
Особливістю моделі є вбудована розетка потужністю до 2 000 Вт, що дає змогу підключати електроінструменти – від дриля до шліфувальної машини. Пилосос автоматично активується разом із обладнанням, видаляючи пил безпосередньо під час роботи. Багатоступенева система фільтрації передбачає губчастий елемент для вологого прибирання, паперовий та HEPA-фільтр – для сухого, забезпечуючи чисте повітря та стабільну продуктивність.
Конструкція для впевненого руху
Міцні широкі колеса та зручне руків’я гарантують стійкість і легке транспортування. Із вбудованим відділенням для кабелю, шланга та аксесуарів все необхідне можна тримати напохваті. Набір насадок розширює можливості – від прибирання підлоги до очищення вузьких щілин. Завдяки резервуару з нержавіючої сталі та функції видування 2E PowerClean 30S вирізняється довговічністю й універсальністю, підтримуючи чистоту навіть за найскладніших умов.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.3 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 4 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход воздуха | 35 литр/мин |
| Дополнительно | Захист від перегрівання; ступінь захисту IPx4; Злив |
| Питание | Сеть |
| Комплектация | фільтр HEPA; насадка для підлоги; щілинна насадка; паперовий мішок; з'єднувальна насадка для електроінструменту; губчастий фільтр; пилосос професійний |
| Конструктивні | ручка для перенесення; металевий патрубок 4x485 мм; міцні колеса |
| Кілька систем фільтрації | Да |
| Номинальное напряжение | 230 В |
| Обсяг пилозбірника | 30 л |
| Мощность всасывания | 17 кПа |
| Рекомендуємо придбати | 2351152; 2351170 |
| Тип | Профессиональный |
| Тип уборки | сухе; вологе |
| Функціональні | видування; розетка для підключення інструменту |
| Материал резервуара | Нержавеющая сталь |
- Цена: 3 974 ₴












