Пилосос професійний 2E PowerClean 20P 1000Вт 15кПа контейнер 20л вологе/сухе прибирання функція повітродувки IPX4 4.8кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E-VC2010P_PR1
2 207 ₴
1 986 ₴
Сила, що приборкує хаос
Професійний пилосос 2E PowerClean 20P створено для ефективного прибирання як сухого, так і вологого забруднення. Завдяки двигуну потужністю 1 000 Вт і місткому пластиковому баку об’ємом 20 л він легко справляється з пилом, стружкою, гіпсом чи цементним нальотом. Потужність всмоктування становить 15 кПа, забезпечуючи ефективне прибирання навіть дрібного пилу. Для роботи з рідиною передбачено систему захисту двигуна та дренажний механізм, який забезпечує просте зливання зібраної води. Багатоступенева фільтрація передбачає губчастий елемент для вологого прибирання та паперовий чи тканинний – для сухого.
Конструкція для впевненого руху
Модель 2E PowerClean 20P вирізняється міцною та збалансованою конструкцією. Верхнє руків’я разом із широкими колесами гарантує стійкість під час роботи та легке переміщення. Завдяки вбудованому відділенню для шланга, кабелю та аксесуарів всі насадки буде завжди впорядковано. Компактний розмір і невелика вага (4,8 кг) роблять пилосос мобільним і практичним щодо використання як у майстерні, так і вдома. Ступінь захисту IPX4 гарантує стійкість корпусу до бризок води, зумовлюючи надійність за складних умов роботи.
Насадки – ключ до гнучкості
У комплекті передбачено щітку для підлоги та щілинну насадку, що розширює можливості пристрою – від прибирання великих площ до очищення у важкодоступних місцях. Завдяки стабільній продуктивності та функції видування пилосос ефективно підтримує чистоту на будівельних об’єктах, у гаражах, під час ремонтних робіт чи виконанні господарських завдань.
Професійний пилосос 2E PowerClean 20P – це надійний інструмент для тих, хто цінує порядок і безпеку робочого простору.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 4 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход воздуха | 30 литр/мин |
| Дополнительно | Захист від перегрівання; ступінь захисту IPx4 |
| Питание | Сеть |
| Комплектация | шланг; насадка для підлоги; щілинна насадка; паперовий мішок; губчастий фільтр; пилосос професійний; тканинний фільтр; пластикові патрубки - 4 шт; колеса – 4 шт |
| Конструктивні | ручка для перенесення; міцні колеса; металевий патрубок 4x345 мм |
| Кілька систем фільтрації | Да |
| Номинальное напряжение | 230 В |
| Обсяг пилозбірника | 20 л |
| Мощность всасывания | 15 кПа |
| Рекомендуємо придбати | 2351152; 2351170 |
| Тип | Профессиональный |
| Тип пылесборника | пластиковий контейнер |
| Тип уборки | сухе; вологе |
| Функціональні | видування |
- Цена: 1 986 ₴












