Монітор Samsung 32" HRM S70D HDMI, DP, VA, 3840x2160 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_LS32D700EAIXUA_PR1
14 508 ₴
13 057 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Великий екран з форматом 16:9 підходить для одночасної роботи з кількома вікнами. Висока яскравість та розширене охоплення кольорів сприяють комфортному перегляду контенту. Режими «картинка в картинці» та «picture-by-picture» допомагають ефективно працювати з кількома джерелами сигналу. Технології захисту зору зменшують навантаження під час тривалої роботи. Лаконічний дизайн дозволяє легко інтегрувати монітор у робочий простір.
Технології
- HDR10
- Eye Saver Mode
- Flicker-Free
- Picture-in-Picture
- Picture-By-Picture
- Auto Source Switch
- Adaptive Image
Для кого
- офісних працівників
- дизайнерів
- аналітиків
- людей, які працюють з великими обсягами інформації
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 5.9 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 53 Вт |
| Основные | |
| Тип матрицы | VA |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TCO |
| HDMI | 1 шт |
| Блок питания | вбудований |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Входы | Display Port; Вихід на навушники; 1 х HDMI |
| Габарити (ШхВхТ) | 713,9 x 501,6 x 180 |
| Глибина кольору | 1.07 млрд. кольорів |
| Дополнительно | HDR10; сертифікат Windows 11 |
| Диагональ экрана | 32 " |
| Диапазон рабочих температур | 10~40 ℃ |
| Цвет | Черный |
| Колірний обхват | 99 % |
| Комплектация | Кабель живлення; Кабель HDMI; монітор |
| Контрастність (динамічна) | Mega DCR |
| Контрастність (статична) | 3000:1 |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Область перегляду (HxV) | 697,306 x 392,234 |
| Поворотный экран | Да |
| Назначение | для дому та офісу |
| Підтримка HDCP | Да |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Технологии | Picture-By-Picture; Auto Source Switch+; Розмір файлу; Таймер вимкнення +; Адаптивне зображення; Відссутність мерехтіння; HDR10; Режим Eye Saver; Режим "Картинка в картинці" |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 13 057 ₴












