Маршрутизатор MERCUSYS MR27BE BE3600, 2xGE LAN, 1x2.5GE LAN, 1x2.5GE WAN, MESH — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MR27BE_PR1
3 410 ₴
3 069 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Маршрутизатор MERCUSYS MR27BE розроблений для побудови високошвидкісної та стабільної бездротової мережі. Підтримка стандарту Wi-Fi 7 забезпечує підвищену пропускну здатність і зменшення затримок під час передачі даних. Порти 2,5 Гбіт/с усувають обмеження традиційних гігабітних з’єднань. Пристрій підтримує Mesh-мережі для рівномірного покриття великої площі. Керування та налаштування доступні через мобільний застосунок і веб-інтерфейс.
Технології
- Wi-Fi 7
- Multi-Link Operation
- 4K-QAM
- OFDMA
- MU-MIMO
- Beamforming
- EasyMesh
- WPA3
Для кого
- власників великих квартир
- мешканців приватних будинків
- користувачів з високошвидкісним інтернетом
- людей, що працюють з потоковим відео
- геймерів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Страна производитель | Китай |
| Количество антенн | 4 шт |
| Тип антенны | Внешняя |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| QoS | налаштування часу; керування пріоритетом |
| Интерфейс | 2 x Gigabit Ethernet LAN порт; 1 x 2.5 Гбіт/с WAN; 1 x 2.5 Гбіт/с LAN |
| Вихідне живлення | 12 В, 1.5 A |
| Вхідне живлення | 100-240 В |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | Static IP; PPTP; L2TP; Dynamic IP; PPPoE |
| Віддалене управління | HTTPS; HTTP |
| Габарити | 43.3 x 119 x 250 |
| Дополнительно | DHCP-сервер; LED-індикатор; OFDMA; гостьова мережа; DHCP |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц; 5 ГГц |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | Да |
| Комплектация | Адаптер живлення; маршрутизатор; Короткий посібник із встановлення; Кабель Ethernet RJ45 |
| Максимальна швидкість з'єднання | 2880 Мбіт/с |
| Мережеві функції | WPS |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримувані протоколи | IPv4; IPv6 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/b/g/n/ac/ax/be |
| Стандарти | IEEE 802.11b; IEEE 802.11a; IEEE 802.11g; WiFi 4 (802.11n); WiFi 5 (802.11ac); WiFi 6 (802.11ax); WiFi 7 (802.11be) |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Функції бездротового режиму | Ізоляція точок доступу; Чесність ефірного часу; Бездротовий розклад |
| Функції безпеки | Батьківський контроль; WPA; WPA2; WPA3; контроль доступу до брандмауера SPI; Kill Switch |
Информация для заказа
- Цена: 3 069 ₴












