Хаб USB TP-LINK UH7021C USB-C > 3xUSB3.0/1xHDMI/1xSD/1xmicroSD/1xPD 100Wh — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_UH7021C_PR1
1 546 ₴
1 391 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
TP-Link UH7021C призначений для розширення можливостей пристроїв з USB-C. Хаб поєднує відеовихід HDMI, три USB-порти для підключення периферії, слоти для карт пам’яті та інтерфейс Power Delivery для живлення. Підтримка 4K@60Hz дозволяє комфортно працювати з зовнішніми моніторами. Одночасне читання та запис з SD і microSD спрощує роботу з фото, відео та іншими файлами. Компактна конструкція з алюмінієвого сплаву підходить для роботи вдома, в офісі або в дорозі.
Технології
- HDMI 4K@60Hz
- USB 3.0 Type-A передача даних до 5 Гбіт/с
- Power Delivery до 100 Вт
- SD UHS-I до 200 МБ/с
- microSD UHS-I до 200 МБ/с
- Одночасне читання SD і microSD
- Plug and Play
- Алюмінієвий корпус
Для кого
- користувачів ноутбуків
- користувачів планшетів
- користувачів смартфонів
- людей, що працюють з мультимедіа
- людей, які використовують зовнішні монітори
- користувачів з потребою у підключенні кількох USB-пристроїв
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Вбудований USB кабель | 18 см |
| Высота | 12.2 мм мм |
| Влажность | 10% до 90% |
| Глубина | 40 мм |
| Доп. порти і роз'єми | SD; HDMI; microSD |
| Комплектация | короткий посібник із встановлення; хаб |
| Кількість USB портів | 4 шт |
| Материал | Алюминий |
| Стандарти | FCC; RoHS; CE; BSMI |
| Сумісність з ОС | Windows; Mac OS; Linux; Google Chrome OS; iOS ; Android ; iPadOS |
| Температура робоча | 0 до 40 °С |
| Тип | Внешний |
| Ширина | 127 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 391 ₴












