Особливості
Вигнута форма екрана сприяє комфортнішому сприйняттю зображення по всій площині дисплея. Роздільна здатність Full HD підходить для офісних задач, мультимедіа та повсякденного користування. Широкі кути огляду зберігають стабільність кольорів під різними кутами. Технології зниження мерехтіння та захисту зору допомагають зменшити навантаження під час тривалої роботи. Монітор підтримує настінне кріплення VESA 75х75 мм.
Вигнутий екран 1800R
Більш захоплюючий досвід перегляду. Вигнутий монітор більш щільно охоплює ваше поле зору, створюючи ширший огляд, що покращує сприйняття глибини та мінімізує периферійні відволікаючі фактори, допомагаючи залишатися більш зосередженим на тому, що відбувається на екрані.
Частота оновлення 100 Гц
Залишайтеся в центрі подій під час ігор, перегляду відео або роботи над творчими проектами. Частота оновлення 100 Гц зменшує затримку та розмиття руху, щоб ви не пропустили нічого в динамічних моментах.
Режим Eye Saver та менше мерехтіння екрану
Дбайте про свої очі та залишайтеся комфортними навіть під час тривалих сеансів роботи. Передова технологія комфорту для очей, сертифікована TÜV, зменшує навантаження на очі, мінімізуючи синє світло та зменшуючи дратівливе мерехтіння екрану.
Технології
- Eye Saver Mode
- Flicker-Free
- Eco Saving Plus
- Off Timer Plus
Для кого
- офісних працівників
- користувачів домашніх ПК
- людей, які багато працюють за екраном
- поціновувачів вигнутих дисплеїв
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.8 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 35 Вт |
| Основные | |
| Тип матрицы | VA |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Сертифікат Windows 11 |
| HDMI | 1 шт |
| LED підсвічування | Да |
| WLED підсвічування | Да |
| Блок питания | зовнішній |
| Изогнутый экран | Да |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Входы | HDMI; Вихід на навушники; mini-jack 3,5mm; VGA (D-Sub) |
| Габарити (ШхВхТ) | 617,8 x 366,5 x 75,8 |
| Дополнительно | таймер |
| Диагональ экрана | 27 " |
| Диапазон рабочих температур | 10~40 ℃ |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Кабель живлення; Кабель HDMI; Інструкція користувача; Гарантійний лист |
| Контрастність (статична) | 4000:1 |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 75x75 |
| Область перегляду (HxV) | 597,888 x 336,312 |
| Поворотный экран | Да |
| Покриття екрану | матове |
| Назначение | для дому та офісу |
| Підтримка HDCP | Да |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Технологии | Flicker free; Eco Saving Plus; Eye Saver Mode; Таймер вимкнення +; Off Timer Plus |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
- Цена: 6 287 ₴












