Блок живлення CHIEFTEC Stealth (1200W), >92%, 80+ Platinum, 135мм FDB, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 10xSATA, 3xPCIe
- Готово к отправке
- Код: ERC_SPX-1200-FC_PR1
8 737 ₴
7 863 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Блок живлення CHIEFTEC Stealth 1200W відповідає сучасним стандартам живлення для продуктивних настільних систем. Повністю модульна конструкція дозволяє використовувати лише необхідні кабелі, покращуючи циркуляцію повітря всередині корпусу. Компактні розміри сприяють встановленню в різні формати корпусів. Якісна елементна база забезпечує стабільну роботу при високих навантаженнях. Вбудовані системи захисту підтримують безпечну експлуатацію обладнання.
Технології
- ATX 12V 3.1
- PCIe GEN5
- 80Plus Platinum
- LLC Half-Bridge з DC-DC
- Активний PFC
- FDB вентилятор 135 мм
Для кого
- геймерів
- ентузіастів збірок
- професійних користувачів
- спеціалістів з робочих станцій
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| 8pin EPS (4+4) | 1 шт |
| Molex (IDE) | 2 шт |
| SATA | 10 шт |
| Вес | 2.86 кг |
| Входное напряжение | 100-240 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 86 x 150 x 140 |
| Диаметр вентилятора | 135 мм |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Захист від надлишкового струму | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Захист від перенапруги | Да |
| ККД | 95 % |
| Комбіноване навантаження | +5V & +3,3V combined 100W; +12V1, +12V2 combined 1200W |
| Конектори | 1 х 20+4 PIN ATX; 8 PIN EPS (4+4); 16 PIN 12V - 2 x 6; 2 x Molex; 10 x SATA; 8 PIN EPS; 3 x 8 PIN PCIe (6+2) |
| Максимальная нагрузка | +3.3V - 20A; +5V - 20A; +5VSB - 3.0A / 15W; +12V1 - 100A кг |
| Мощность | 1200 Вт Вт |
| Назначение | геймінг/майнінг |
| Сертифікат 80 PLUS | platinum |
| Стандарт ATX 12В в. | 3.1 |
| Тип | для ПК |
| Тип PFC | активна |
| Частота | 50-60 |
Информация для заказа
- Цена: 7 863 ₴











