Корпус ASUS Prime AP202 Tempered Glas ARGB, без БЖ, 2xUSB3.2, 1xUSB Type-C, Tempered Glass side, mATX, білий 90DC00P3-B19000 —
- Готово к отправке
- Код: ERC_90DC00P3-B19000_PR1
7 090 ₴
6 381 ₴
Особливості
ASUS Prime AP202 ARGB вирізняється поєднанням компактних габаритів і простору для потужних компонентів. Панорамне скло формує виразний вигляд системи, не приховуючи деталі збірки. Продумана вентиляційна архітектура з акцентом на охолодження відеокарти сприяє стабільній роботі під навантаженням. Верхня панель із сучасними інтерфейсами, включно з USB Type-C 20 Гбіт/с, розширює функціональність щоденного використання. Вбудована ARGB-світлова смуга легко інтегрується в загальний стиль системи.
Технології
- вигнута панель із загартованого скла
- запатентований слот-вент для повітряного потоку
- ARGB-підсвічування з синхронізацією Aura Sync
- кабельний простір 30 мм
Для кого
- збірників ПК
- ентузіастів модингу
- геймерів
- користувачів DIY
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 441 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлених вентиляторів | 3 шт |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | Да |
| Вентилятори (опційно) | Задня панель: 1 x 120мм; Верхня панель : 3 x 120мм / 2 x 140мм |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 175 мм |
| Внутрішні слоти | 2 x 3.5"/2.5" Combo |
| Довжина відеоадаптера (макс.) | 420 мм |
| Дополнительно | знімні пилові фільтри зверху та знизу |
| Макс. довжина блоку живлення | 200 мм |
| Отворів під слоти розширення | 4 шт |
| Охлаждение | бічна панель 2 x 120 мм; Задня панель: 1 x 120мм (ARGB вентилятор) |
| Пиловий фільтр | Да |
| По напрямках | ігровий |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Радіатори опціонально, мм | Верхня панель: 360 |
| Роз'ємів USB 3.2 | 3 шт |
| Тип корпуса | Micro Tower |
| Тип материнської плати | mini-ITX; micro-ATX |
- Цена: 6 381 ₴










