


Шліфмашина кутова Makita GA9050 230мм 2000Вт 6600об/хв 4.7кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GA9050_PR1
7 527 ₴
6 199 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Болгарка Makita GA9050 - це компактна і потужна кутова шліфувальна машина масою всього 4,7 кг. Болгарка обладнана системою захисту від перевантаження, яка запобігає перегріву двигуна. Зигзагоподібне покриття якоря та посилена ізоляція статора дозволяють використовувати болгарку в екстремальних умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Румыния |
| Вес | 4.7 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина різьби шпинделя | 22.23 мм |
| Додаткові характеристики | захист від пилу |
| Диаметр диска | 230 мм |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | ключ спеціальний; захисний кожух комплект; додаткова рукоятка |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 6600 |
| Напряжение | 220 В В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Потребляемая мощность | 2 кВт при работе |
| Тип | кутові (болгарки) |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴



