Стійка мобільна KSL PS2 23-50" — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_PS2_PR1
6 279 ₴
5 651 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мобільна стійка KSL PS2 (23-50") — це універсальне рішення для ЖК, LCD та LED телевізорів із діагоналлю від 23 до 50 дюймів. Оснащена колесами з фіксаторами для зручного переміщення та надійної фіксації. Підтримує стандарт VESA (100x100 – 400x400 мм) і витримує вагу до 35 кг. Ідеально підходить для презентацій, конференцій та навчальних закладів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Расстояние между полками | 1350 мм |
| Максимальна діагональ | 50 " |
| Мінімальна діагональ | 23 " |
| Особенности | на колесах |
| Назначение | кріплення телевізорів |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм; 400x400 мм |
| Тип | стійка для телевізора |
Информация для заказа
- Цена: 5 651 ₴



