Функціональний стильний рюкзак для дівчаток вмістить усе необхідне. Тепер у дитини відпаде питання, куди покласти іграшки, спортивний інвентар, книжки та інші речі. Рюкзачок – незамінна річ для прогулянок, походів на спортивні заняття, поїздок до бабусі. Виготовлений із міцного, якісного нейлону. Конструкція забезпечує ідеальну посадку та не перевантажує спинку дитини. Аксесуар із яскравим дизайном має дуже стильний вигляд. Рюкзак серії аксесуарів Finky Pinky sigikid. Для дітей від 3 років. Розмір: 32х14х25 см. Рекомендований вік: 3-7 р.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Страна производитель | Китай |
| Глубина | 14 см |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 25 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 32 см мм |
| Дополнительно | сітчасті бокові кишені для пляшок; регульовані ремені; легке очищення |
| Категория | для дівчаток |
| Цвет | рожевий; з візерунком/малюнком |
| Материал | Нейлон |
| Об `єм | 4 л |
| Серия | Finky Pinky |
Информация для заказа
- Цена: 1 256 ₴



