Кріплення ТВ поворотне Simpler 28ET 19-43" — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_28ET_PR1
1 420 ₴
1 278 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Повний цикл виробництва в Україні;
- Виготовлений з листового металу;
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою;
- Міцна конструкція;
- Легко фіксується в необхідному положенні;
- Зрозуміла інструкція по установці в комплекті;
- У комплекті покращений монтажний набір, відповідний для 99% сучасних телевізорів;
- Овальні отвори на стеновом кріпленні дозволяють вирівняти кронштейн навіть після його установки;
- Гарантія від виробника 25 років.
Легкий монтаж в 3 кроки:
- Прикріпити настінну пластину до стіни;
- Прикріпити кріпильні планки до телевізора;
- Закріпити телевізор на стіні.
Увага! Кріплення з комплекту підходять до 99% телевізорів, але можуть бути винятки, в цьому випадку вам потрібно докупити гвинти самостійно. Уважно читайте інструкції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Угол поворота | 180 ° |
| Кількість вузлів повороту | 3 |
| Количество степеней свободы | 4 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Мінімальна відстань від стіни | 93 мм |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Назначение | кріплення телевізорів |
| Регулировка | нахил; поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм; 100x100 мм; 100x200 мм; 200x100 мм; 200x200 мм |
| Тип | настінне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 1 278 ₴












