Шафа MIRSAN 19", 42U, GTS, перфорація 63%, 600x1000 мм, максимально 2000 кг, чорна — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_MR.GTS42U61DE.01_PR1
49 600 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Шафа серверна з перфорованими дверима. Поставляється в розібраному вигляді. Максимальна дозволена вага обладнання встановленого в шафі: 1500 кг. Ступінь захисту: - IP 20 згідно стандарту EN 60529.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirsan |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 42 U мм |
| Глубина | 100 см |
| Цвет | RAL 9005 |
| Комплектация | передні двері; верхня плита; нижня плита; регулювальні ніжки; двері задні; розбірна несуча конструкція; регульовані ролики; дві пари монтажних профілів |
| Материал | алюцинк |
| Особенности | Поставляється в розібраному вигляді; Ступінь захисту IP 20; перфоровані двері; регульовані ніжки; можливість встановлення на ролики |
| Тип | Монтажна шафа підлогова; Шафа серверна |
| Тримальна здатність (статична) | 1500 кг |
| Ширина | 60 см мм |
| Ширина стойки | 19 " |
Информация для заказа
- Цена: 49 600 ₴



