Совкова лопата Cellfast Basic 40-254 використовується для зачерпування, відсипання сипучих матеріалів, піску, гравію, землі. Міцна і довговічна ручка зі скловолокна. Форма ручки забезпечує надійний і зручний хват.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cellfast |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 121 см мм |
| Применение | навантаження / вивантаження; прибирання двору; для будівельних робіт |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | композитна з скловолокном |
| Тип | лопата совкова |
| Ширина | 23 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 904 ₴




