

Витяжка Faber вбудована, 70см, 969м.куб/год, Inka Plus Hc X A70, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_305.0602.048_PR1
7 082 ₴
6 374 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Естетично виконаний зі смаком цей вбудований блок може бути встановлений у всіх типах настінних кухонних шаф. Привабливий зовнішній вигляд поєднується з високою ефективністю витяжки та компактними розмірами, що дозволяє розмістити витяжку навіть у дуже тонких навісах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | фільтри, які можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 969 м³/год л/ч |
| Максимальный уровень шума | 70 дБ |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 125 Вт Вт |
| Производительность | 580 м³/год |
| Давление | 320 Па |
| Управление | електромеханічне |
| Ширина | 70 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 374 ₴



