Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 3000VA/2700W, RM 2U, LCD, USB, RS232, 8xC13, 1xC19 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_9SX3000IR_PR1
141 032 ₴
126 929 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 9SX із потужністю 3000VA/2700W та форм-фактором RM 2U - надійний засіб захисту електрообладнання від переривань, скачків напруги та інших електричних аномалій. Обладнане інтуїтивно зрозумілим LCD-дисплеєм для зручного моніторингу та керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Интерфейс | USB; 1 клемна мініколодка; 1 слот для карт; RS-232 |
| Вид | ДБЖ серверів та мережевого обладнання |
| Вихід | 8xC13; 1xC19 |
| Вхід | C20 |
| Входное напряжение | 200-276 В; 140-276 В |
| Дисплей | Да |
| Дополнительно | керовані групи розеток; можливість додавання додаткових батарей до 4 шт. |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 Вт |
| Комплектация | USB кабель; правила техніки безпеки; 2 шнури для підключення обладнання; ДБЖ; кріплення для встановлення у стійку; мережевий кабель; 1 х кабель RS232 |
| Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| Максимальний ККД | 99 |
| ПЗ | Intelligent Power |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86.5x438x608 |
| Тип батареи | свинцево-кислотна |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | онлайн с подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи від батарей | 11/4 хв |
Информация для заказа
- Цена: 126 929 ₴









