TP-LINK Tapo P100 - це комплект із двох розумних розеток з підтримкою Wi-Fi стандарту N300 та Bluetooth. Вони дозволяють керувати електроприладами здалеку за допомогою мобільного додатку та надають можливість встановлення таймера та розкладу для автоматизації процесу. Кожна розетка має максимальне навантаження 10A.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводная связь | так; Bluetooth; Wi-Fi |
| Дополнительно | Alexa; Google Assistant |
| Питание | 110−240 В |
| Кнопки | кнопка живлення; LED-індикатор стану |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | розумна розетка; посібник зі швидкого налаштування |
| Материал | Поликарбонат |
| Номінальний струм навантаження | 10A |
| Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Рабочая температура | 0°C - 35°C |
| Розміри | 51 x 72 x 40 |
| Сертификация | CE; RoHS |
| Системні вимоги | Android; iOS |
| Тип | розумна розетка |
Информация для заказа
- Цена: 993 ₴










