Точка доступу MikroTik LHGGR&FG621-EA — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_LHGGR&FG621-EA_PR1
8 564 ₴
7 708 ₴
У разі збою приймання мобільного телефона точка доступу MikroTik LHGG LTE6 kit стає вашим надійним рішенням для доступу в Інтернет на останній милі. Велика антена 17 дБі та новітній LTE модем Cat6 з можливістю одночасного використання декількох діапазонів LTE забезпечують швидке та надійне з'єднання, коли всі інші варіанти не працюють. Закріпіть пристрій на стовпі, щоглі, на даху або будь-якій іншій високій конструкції - і завжди залишайтеся на зв'язку!
Цей комплект є оновленням, що поєднує в собі сильні сторони попередніх бестселерів MikroTik LHG. Оснащений Gigabit Ethernet портом, тому ви можете використовувати весь потенціал швидкості LTE модему, який також був оновлений з Cat4 до Cat6! Новий LTE модем дає змогу знизити ціну та підвищити продуктивність.
Гладкий і ненав'язливий, захищений від атмосферних впливів дизайн довів свою стійкість у різних кліматичних зонах, легко витримуючи навіть найсильніші вітри. Значна економія часу та коштів на обслуговуванні для вас або вашої команди.
Потужна антена з високим коефіцієнтом підсилення підтримує широкий діапазон LTE частот від 2.7 ГГц до 700 МГц. Завдяки такому великому покриттю ви можете розраховувати на прийом сигналу практично в будь-якій точці земної кулі!
Кабельні мережі та телефони більше не зможуть вас обмежувати. Обирайте LHG - і завжди залишайтеся на зв'язку!
Пристрій не має встановленого радіомодуля Wi-Fi.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 256 MB |
| Интерфейс | Gigabit Ethernet; Modem (Mini SIM); miniPCI-e |
| Вхідне живлення | 12–57 В |
| Габарити | 391 x 391 x 227 |
| Діапазон частот | LTE FDD:; LTE TDD: |
| Питание | 24 В |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 8 |
| Максимальна швидкість з'єднання | 300 Мбіт/с |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Операционная система | RouterOS |
| Особенности | IP 54 |
| Процессор | 88F3720 |
| Рівень ліцензії | 3 |
| Стандарти | 3G; 4G LTE |
| Температура експлуатації | -40.. +70 °C |
| Тип | Точка доступа |
- Цена: 7 708 ₴








