Хаб DIGITUS USB-C > 4xUSB-A/USB-C — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_DA-70242-1_PR1
1 552 ₴
1 397 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розширте свій ноутбук за допомогою порту USB-C за допомогою цього 4-портового USB Type-C і чотирьох портів USB 3. Використовуйте до свого ноутбука до чотирьох інших пристроїв USB, таких як миша, клавіатура або USB-накопичувачі. На концентраторі також є роз’єм USB-C™ (PD), який можна використовувати для заряджання ноутбука. Завдяки своїй тонкій конструкції концентратор Digitus USB-C з 4 портами є ідеальним супутником у подорожах і незамінним у вашому домі та офісі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Высота | 34 мм мм |
| Глубина | 12 мм |
| Кількість USB портів | 5 шт |
| Сумісність з ОС | Windows; Mac OS; Google Chrome OS |
| Тип | Внешний |
| Скорость передачи данных | до 5 Гбіт/с |
| Ширина | 110 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 397 ₴












