


Вбудовувана мікрохвильова піч Hansa, 20л, функц. мікрохв., гриль, диспл., нержавіюча сталь — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_AMG20IFH_PR1
9 563 ₴
8 607 ₴
Автоматичні програми
Чи повинен вибір правильної потужності та тривалості готування бути складною справою? Ні, якщо ви користуєтеся мікрохвильовою піччю Hansa. Покладіть страву, вкажіть її вагу, виберіть тип, а мікрохвильова піч сама вибере відповідну програму. Це просто та зручно.
Блокування від дітей
Функція особливо корисна для сімей з дітьми, оскільки унеможливлює випадкову зміну налаштувань.
Швидкий старт
Ви прийшли додому, відчуваєте голод, і вам потрібно негайно щось з'їсти. Функція QuickStart ідеально підходить для таких ситуацій. Одне натискання - і мікрохвильова піч ввімкнена. Ваша улюблена страва буде готова миттєво.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гриль | Да |
| Дисплей | Да |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Да |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Відкриття дверцят | кнопкою |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38,9 x 59,4 x 32,5 |
| Довжина кабеля | 1.01 м |
| Діаметр піддону | 245 мм |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Кількість встановлених програм | 9 |
| Особенности | сертифікати CE, GS |
| Мощность | 800 Вт Вт |
| Мощность подключения | 1200 Вт |
| Підсвічування камери | Да |
| Рівнів потужності | 6 |
| Таймер | Да |
| Управление | поворотні перемикачі; електронне |
| Функции | автоматичні програми |
- Цена: 8 607 ₴



