



Лопата совкова Cellfast ERGO, 130см, 2.2кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_40-010_PR1
1 513 ₴
1 362 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- форма рукоятки забезпечує надійне і зручне тримання;
- система SAFETOUCH ™ забезпечує надійну хватку і зручне використання, а також захищає від випадкових пошкоджень;
- м'яка, протиковзка поверхню забезпечує комфортне тримання інструменту обома руками;
- наконечник з борної стали додатково посилений індукційної загартуванням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cellfast |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 130 см мм |
| Применение | навантаження / вивантаження; для будівельних робіт; садово-городні роботи; для садових робіт |
| Материал рабочей части | боровмісна сталь |
| Материал рукоятки | пластик; сталь |
| Тип | лопата совкова |
| Ширина | 22.4 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 362 ₴



