Варильна поверхня Gorenje індукційна, 30см, Доміно, PowerBoost, TouchControl, поєднання конфорок, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GI3201BC_PR1
12 928 ₴
11 635 ₴
Приготування їжі під контролем
Завдяки покращеній функції таймера на варильних поверхнях Gorenje вам ніколи більше не доведеться вгадувати час приготування. Тепер таймер відокремлено від рівнів потужності, тому його легко налаштовувати, використовувати й відстежувати. Окремі стрілки на дисплеї таймера відображають час для кожної конфорки, гарантуючи точний контроль над процесом приготування. Просте й інтуїтивне використання функції таймера. Зробить приготування їжі щоразу легким.
Готування у швидкому темпі
Функція PowerBoost додає потужності й підвищує інтенсивність нагрівання, заощаджуючи час.
Безпека понад усе
Функцію ChildLock створено спеціально для сімей із маленькими дітьми. Тепер дітей можна залишати на кухні самих, оскільки ця функція не дає їм змогу ввімкнути варильну поверхню. У нових моделях цю функцію можна вмикати в режимі налаштувань користувача, і варильна поверхня автоматично блокуватиметься щоразу після вимкнення. Також заблокувати варильну поверхню можна, натиснувши відповідний символ.
Найвищий рівень безпеки
Щоб забезпечити найвищий рівень безпеки, індикатори надлишкового нагрівання підсвічують зони варильної поверхні, які все ще випромінюють тепло. До того часу, поки індикатор підсвічено, не можна торкатися відповідної зони нагрівання. Однак ви все ще можете скористатися нею для розморожування чи збереження температури страви.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Словения |
| Цвет | Черный |
| Тип | Индукционная |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Вес | 4.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | блокування від дітей |
| Габарити | 30 х 5.8 х 52 |
| Задня в центрі | Ø 14.5 см, 1.2/1.6 кВт |
| Кількість конфорок | 2 шт |
| Особенности | індукційні зони нагріву з функцією PowerBoost; Індикатор залишкового тепла; шліфований передній край; авторозпізнавання місця встановлення посуду; Таймер |
| Передня в центрі | Ø 23 см, 1.5/2 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 28.3-28.5 х 7 х 49 |
| Тип поверхности | індукційна |
| Управление | Сенсорное |
- Цена: 11 635 ₴











