Джерело безперебійного живлення Eaton Ellipse PRO, 1200VA/750W, LCD, USB, 8xSchuko — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ELP1200DIN_PR1
22 916 ₴
20 624 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Функція EcoControl
Автоматичне вимкнення периферійних пристроїв, коли вимкнено головний пристрій, може зменшити споживання енергії аж на 20%.
Надзвичайно плоский
Надзвичайно плоска конструкція цього безперебійника спрощує його встановлення в будь-якому офісному середовищі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.9 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Время работы при полной нагрузке | 2 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 2 шт |
| Tемпература експлуатації | 0-35 °C |
| Интерфейс | USB |
| Вид | ДБЖ комп'ютерні та побутові |
| Вихід | 4xSchuko; 4xSchuko surge only |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Вхідна частота, Гц | 46-70 |
| Относительная влажность | 0-85% (без конденсації) |
| Гарантія на акумулятор | 3 рік |
| Дисплей | Да |
| Дополнительно | функція економії електроенергії 'EcoControl'; захист ліній зв'язку; захист від перепадів напруги |
| Діапазон вхідної напруги | 165-285 В |
| Ефективна вихідна потужність | 750 Вт |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | USB кабель; інструкція; ДБЖ; інтелектуальне ПЗ для управління енергією |
| Макс. вихідна потужність | 1200 ВА |
| Напруга на зовнішні батареї | 12 |
| ПЗ | Eaton UPS Companion |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 275 x 82 x 390 |
| Уровень шума | 27 дБ дБ |
| Стандарти | CE; EAC; IEC/EN 62040-2; IEC/EN 62040-1 |
| Тип батареи | свинцево-кислотна |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Тип монтажа | класичний (tower); монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
Информация для заказа
- Цена: 20 624 ₴










