Шліфмашина кутова Makita GA5030R 125мм 720Вт 11000об/хв 1.8кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GA5030R_PR1
4 629 ₴
3 799 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надійна ізоляція захищає двигун від агресивного абразивного пилу, гарантуючи достатню міцність навіть при різанні виробів з кераміки, цегли або каменю. Особливо корисна для кузовиків, працівників сервісних центрів і станцій, які ремонтують автомобілі – коли потрібен компактний інструмент для роботи в обмеженому просторі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Румыния |
| Вес | 1.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 103 мм мм |
| Длина | 266 мм мм |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Додаткові характеристики | антирестарт |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | захисний кожух; Бічна ручка; ключ для контргайки |
| Напряжение | 230 В В |
| Показник вібрації ah | 2.5 м/сек²; 8.5 м/сек² |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Розмір (діаметр) платформи | 22.23 мм |
| Уровень звукового давления | 85 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 96 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Потребляемая мощность | 0.72 кВт при работе |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 11000 об/хв |
| Ширина | 138 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴








